Strona główna » Studenci
Studenci
Informacje dla studentów Wydziału Zarządzania
Aktualizacja: Wtorek, 20 września 2016 roku, 07:50
Kierownik Dziekanat, p.105
mgr Sylwia Kuras,
email: sylwia.kuras@ug.edu.pl
 
tel. (058) 523-11-74


Sekretariat Dziekana, p. 100
mgr Zuzanna Patecka
e-mail: zuzanna.patecka@ug.edu.pl
tel. (058) 523-14-34


 
Małgorzata Schreiber,
email: pisarz@wzr.pl
tel. (058) 523-14-43


Obsługa studentów studiów stacjonarnych, p.103
Anna Włodarczyk,
e-mail: awa@wzr.pl
Kierunek Informatyka i ekonometria
tel. (058) 523-11-22
mgr Małgorzata Grudowska,
e-mail: mgrudowska@wzr.pl
Kierunek Zarządzanie
tel. (058) 523-14-74
mgr Iwona Bach,
e-mail: ibach@wzr.pl
Kierunek Finanse i rachunkowość
tel. (058) 523-11-23
                



 
Maria Tysarczyk,
e-mail: mtysarczyk@wzr.pl
Kierunek Zarządzanie
tel. (058) 523-11-21

       Obsługa studentów:
       poniedziałek, wtorek, czwartek 09.30 - 13.30
       środa,piątek -nieczynne
    
     

Obsługa studentów studiów niestacjonarnych, p.106
Iwona Nadolska,
e-mail: inadolska@wzr.pl
Kierunek Informatyka i ekonometria
tel. (058) 523-11-20
Danuta Halikowska,
e-mail: dhalikowska@wzr.pl
Kierunek Zarządzanie
tel. (058) 523-11-36
mgr Beata Kędzierska,
e-mail: bkedzierska@wzr.pl
Kierunek Finanse i rachunkowość
tel. (058) 523-14-02
Małgorzata Liebrecht,
e-mail: gosial@wzr.pl
Kierunek Zarządzanie
tel. (058) 523-11-32

       Obsługa studentów:
       poniedziałek ,wtorek,czwartek 10.30 - 13.30
       środa 13,00. - 16,30  
        piątek - nieczynne
       soboty w dni zjazdów 9.00 - 13.30
      


Plany zajęć studiów stacjonarnych oraz niestacjonarych, p.005
                 mgr Dorota Jurkiewicz,
e-mail: florencja@wzr.pl
tel. (058) 523-10-01
 
mgr Anna Lech,
e-mail: alech@wzr.pl
tel. (058) 523-10-01


Sprawy socjalne studentów, ERASMUS, p.121
Małgorzata Bączek
e-mail: m.baczek@ug.edu.pl

Godziny przyjęć:
pon - czw: 10.00 - 13.00
tel. (058) 523-11-41



Dziekanat Niestacjonarnych Studiów Doktoranckich,
sekretariat czasopisma Zarządzanie i Finanse,
przewody doktorskie, praktyki studenckie, p.121
mgr Joanna Kuchcińska
e-mail: jkuchcinska@wzr.pl

Godziny przyjęć:
praktyki st.: pon - czw, 10.00 - 13.00
przewody dr: pon - pt, 8.00 - 15.00
ZiF: pon - pt, 8.00 - 15.00
tel. (058) 523-14-32
Uniwersytet Gdański
Wydział Zarządzania
ul. Armii Krajowej 101
81-824 Sopot
Rekrutacja:
st. stacjonarne: 58 523 14 70
st. niestacjonarne: 58 523 11 38
tel. centrala +48 58 523 14 11
© 2013-2014 Uniwersytet Gdański - Wydział Zarządzania